Contact Exit Sound

Allan SH1

Arne SH1

Riisom SH1

Allan Andersen
Sale & Service

Tlf. +45 40 61 24 25
allan@exit-sound.dk

Arne Andersen
Technnlogy & Service

Tlf. +45 22 50 73 50
arne@exit-sound.dk

Keld Riisom
Sale & Service

Tlf. +45 22 50 45 36
keld@exit-sound.dk

Peter SH1

June SH1

Jonas sh

Peter I. Rasmussen
Service

Tlf. +45 21 29 40 98
peter@exit-sound.dk

June M. Brocksted
Project Coordinator

Tlf. +45 22 51 48 58
june@exit-sound.dk

Jonas Jacobsen
Salg & Service

Tlf. +45 22 50 67 68
jonas@exit-sound.dk 

Jonas sh

 
   

Morten V. Fisker
 Service Tekniker

Tlf. +45 22 50 01 52
morten@exit-sound.dk 

 
   

 

Exit-Sound ApS

Mandal Allé 6
5500 Middelfart, Denmark
CVR nr. 33051689

E-mail info @ exit-sound.dk

Exit-Sound domicil

 

Find Exit-Sound:

June SH1

Exit Sound
Mandal Allé 6 
DK-5500 Middelfart
Tlf. +45 64410404 
e-mail info @ exit-sound.dk 

          Vi er en kreditværdig virksomhed baseret på Bisnodes kreditvurderingssystem. Vurderingen er foretaget ud fra en mængde forskellige beslutningsregler. Oplysningerne bliver opdateret dagligt via Bisnodes database. Kreditvurderingen af virksomheden er således altid aktuel.